INAUGURACJA: EKSTRALIGA – RUNDA 1 – ustalanie terminów

1

1 RUNDA – #8 SEZON

STARTUJEMY !!!!

Na początek Ekstraliga!!!

Na ten moment czekaliśmy z utęsknieniem od zakończenia ubiegłego sezonu tj od kwietnia 2019 roku.

Już sam początek sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco.

W pierwszym meczu 1 rundy spotkają się mistrzowie: Drużynowy mistrz ligi żużlowych – OSTROVIA Ostrów Wlkp., która zawita do winnego grodu Bachusa; mistrza 1 ligi ubiegłego sezonu FALUBAZ-u Zielona Góra.

Kolejny mecz to pojedynek następnej drużyny która uzyskała awans z 1 ligi – Rybnickiego ROW-u, który podejmie na własnych śmieciach bardzo odmłodzony zespół Toruńskiego GET WELL-u.

Trzeci mecz to mogłoby się wydawać rewanż za półfinałowy mecz z ubiegłego sezonu pomiędzy Rzeszowskimi Żurawiami, a Orłami z Gniezna… nic bardziej mylnego. Drużyna z pierwszej stolicy Polski wróciła pod skrzydła legendy naszych rozgrywek Valdiego, który zmontował skład oparty na doświadczonych zawodnikach wsparty młodzieżą.

Ostatni mecz 1 rundy to pojedynek świeżaków z Wybrzeża Gdańsk, którzy rozpoczynają swoją przygodę w naszej lidze z czwartą drużyną z ubiegłego sezonu Bydgoską Polonią, która zmontowała bardzo ciekawą kamandę i będzie w stanie powalczyć z każdym o korzystny rezultat.Terminarz będzie płyny, co tydzień będzie się pojawiać kolejna runda, ale jeżeli dane drużyny chcą odjechać w innej kolejności mecze i obie zainteresowane się zgodzą, to nie ma przeciwwskazań. Jedynym warunkiem jest poinformowanie RADY LIGI.

UWAGA!!!! Jedynym warunkiem jest odjechanie danego spotkania w danej połowie sezonu (przed rozpoczęciem rundy rewanżowej).

Drużyna gospodarzy podaje (w komentarzach pod postem lub kapitan gospodarzy podaje termin kapitanowi gości np fb, steam etc.) 2 terminy do poniedziałku do godziny 23:59.

Drużyna gości akceptuje (w komentarzach pod postem lub odpowiada na propozycję jw.) jeden z podanych terminów lub zgłasza swoje uwagi do wtorku do 23.00.

1 thought on “INAUGURACJA: EKSTRALIGA – RUNDA 1 – ustalanie terminów

  1. Kapitan WYBRZEŻA GDAŃSK: InekZ#71 zgłasza termin spotkania sobota 07.09.2019 godzina 15;00 (Wybrzeże Gdańsk vs Polonia Bydgoszcz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *