I kolejka: 25.10.16 – 31.10.16
31.10.2016 godz.19.00 Polonia Bydgoszcz 16:60 Fogo Unia Leszno
27.10.2016 godz.20.30 Lokomotiv Daugavpils 38:31 Stal Betad Leasing Rzeszów
8.11.2016 GTM Start Gniezno 47:39 Włókniarz Częstochowa
31.10 2016 godz. Unia Tarnów 23:45 Get Well Toruń
4.11.2016 godz. 21:00 Stal Betad Leasing Rzeszów 30:46 Get Well Toruń
29.10.2016 godz. 19:00 Fogo Unia Leszno 58: 18 Unia Tarnów
3.11.2016 godz. 19:30 Lokomotiv Daugavpils 48:27 GTM Start Gniezno
16.11.2016 godz 19.00 Lokomotiv Daugavpils 59 : 12 Unia Tarnów
28.11.2016 godz. 21:30 Fogo Unia Leszno 47:34 Get Well Toruń
23.11.2016 godz. 21:00 Włókniarz Częstochowa 33:49 Stal Betad Leasing Rzeszów
7.02.2017 godz.20.30 Śląsk Świętochłowice 42:43 Włókniarz Częstochowa
01.12.2016 godz. 19:00 Stal Betad Leasing Rzeszów 40:40 GTM Start Gniezno
14.11.2016 godz. 19:00 Fogo Unia Leszno 53:25 Lokomotiv Daugavpils
07.12.2016 godz 21:00 Stal Betad Leasing Rzeszów 44:37 Polonia Bydgoszcz
VIII kolejka: 13.12.16 – 19.12.16
14.12.2016 godz.19:00 Fogo Unia Leszno 44 :30 Polonia Bydgoszcz
15.12.2016 godz. 20:15 Stal Betad Leasing Rzeszów 34:36 Lokomotiv Daugavpils
12.12.2016 godz.20:30 Włókniarz Częstochowa 32:43 GTM Start Gniezno
16.12.2016 godz. 20.30 Get Well Toruń 46:25 Falubaz Zielona Góra
IX kolejka: 2.01.17 – 9.01.17
21.02.2017 godz. 19:30 Włókniarz Częstochowa 53:26 Polonia Bydgoszcz
21.01.2017 godz. 21:00 Get Well Toruń 40:33 Stal Betad Leasing Rzeszów
18.02.2017 godz. 20:00 Śląsk Świętochłowice 39:45 Fogo Unia Leszno
19.01.2017 godz.19:45 GTM Start Gniezno 33:45 Lokomotiv Daugavpils
X kolejka: 24.01.2017 – 30.01.2017
27.01.2017 godz.19.30 Polonia Bydgoszcz 52:19 Śląsk Świętochłowice
26.01.2017 godz. 20.00 GTM Start Gniezno 35:38 Get Well Toruń
30.01.2017 godz. 19:30 Lokomotiv Daugavpils 39:31 Włókniarz Częstochowa
26.01.2017 godz.21:15 Fogo Unia Leszno 39:36 Stal Betad Leasing Rzeszów
XI kolejka: 31.01.2017 – 6.02.2017
01.02.2017 godz. 19:30 Lokomotiv Daugavpils 41:27 Polonia Bydgoszcz
31.01.2017 r. godz 21:00 Fogo Unia Leszno 42:38 GTM Start Gniezno
05.02.2017 godz 21:15 Stal Betad Leasing Rzeszów 58:25 Śląsk Świętochłowice
05.02.2017 godz. 21:15 Włókniarz Częstochowa 34:47 Get Well Toruń
XII kolejka: 7.02.2017 – 13.02.2017
03.02.2017 godz. 19.00 GTM Start Gniezno 53:21 Polonia Bydgoszcz
10.02.2017 godz. 21:30 Śląsk Świętochłowice 34:44 Lokomotiv Daugavpils
17.02.2017 godz.21.30 Get Well Toruń 33:35 Fogo Unia Leszno
08.02.2017 godz. 21:00 Stal Betad Leasing Rzeszów 39:40 Włókniarz Częstochowa
XIII kolejka: 14.02.2017 – 20.02.2017
17.02.17 godz 19:30 Polonia Bydgoszcz 29:48 Get Well Toruń
17.02.2017 r. godz. 21:00 Włókniarz Częstochowa 46:24 Śląsk Świętochłowice
19.02.2017 r. godz. 21:30 GTM Start Gniezno 45:41 Stal Betad Leasing Rzeszów (przełożony)
12.02.2017 godz.18:00 Lokomotiv Daugavpils 41:43 Fogo Unia Leszno
XIV kolejka: 21.02.2017 – 28.02.2017
21.02.2017 r. godz. 20:20 Polonia Bydgoszcz 41:36 Stal Betad Leasing Rzeszów
17.02.2017 r. godz. 22:30 Fogo Unia Leszno 49:25 Włókniarz Częstochowa
23.02.2017 r. godz. 19:30 Get Well Toruń 36:42 Lokomotiv Daugavpils
23.02.2017 r. godz. 21:00 Śląsk Świętochłowice 22:55 GTM Start Gniezno