Już w tą niedziele wystartuje cykl SEC 2020.
Po eliminacjach mamy komplet zawodników.

Zapytałem się Wichera o jego cele i jak się zapatruje na tegoroczny cykl SEC.

1. Debiut w takim cyklu to poczucie prestiżu czy dodatkowy stres?
– Bardzo się cieszę,że dostałem się do SEC. Już w tamtym sezonie coś tam pojeździłem w SEC ale to było jako bardziej trening ,w tym sezonie chce się jak najlepiej pokazać ,czy to będzie dla mnie jakiś dodatkowy stres myślę że nie,nie ma co się stresować.


2.Z jakim nastawieniem pojedziesz do Sztokholmu?
-Nastawieniem pojadę jutro na luźno, Sztokholm jest bardzo ciężkim torem i wymagającym. Myślę kto jutro będzie wygrywał starty to będzie wygrywał biegi


3.Jaki masz cel na jutrzejszy turniej?
-Cel mam jeden i najważniejszy, dowozić w każdym biegu jakieś punkty.


4. Jak myślisz czy to że w cyklu są tak doświadczeni zawodnicy, skreśla cię to z walki o najwyższe cele?
– Myślę ze nie, ciesze się że tacy będą ,przy takich zawodnikach można się dużo nauczyć , każde wygrywanie biegów będzie dla mnie super sprawą . W klasyfikacji generalnej na koniec sezonu chciałbym uplasować się na podium i mi to pokaże, że potrafię dobrze jeździć.


5. Cieszysz się że wylądowałeś w takim klubie jak ROW Rybnik? Są tam bardzo doświadczeni zawodnicy tj. Maros Kolobon Pigorek. Gdzie widzisz swoją drużynę na koniec tego sezonu?
– Oczywiście że się cieszę ,mogę od takich zawodników jak Maros, Pigorek, i Emil bardzo dużo się nauczyć, No haha gdzie mogę widzieć ROW Rybnik na koniec Sezonu… oczywiście że Mistrza będziemy mieli.


Program jutrzejszych zawodów:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hyR-Eiw9pqjYa5a3kAZSzB_bHroDN1RAi7eYs8E5HmI/edit


Ja jako organizator jestem zadowolony, że dostałem możliwość organizowania tego cyklu no i zapraszam wszystkich na jutrzejsze zawody.

PIGOREK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *